pływanie legnica, gdzie ?

pływanie legnica, gdzie ?

Organizowane są przez jakąś firmę obozy w Legnicy? Chodzi mi o firmę z tego miasta która się na tym bardzo dobrze zna.

nemiasty

Posty: 3

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Marioleczka

Posty: 5

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

Grabow12

Posty: 2

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Kitas 

Posty: 6

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Organiz34

Posty: 10

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

StaryChemik

Posty: 3

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zaspokojony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, zatem polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

zyciowy5

Posty: 14