dobry naświetlacz led

dobry naświetlacz led

Gdzie zdarzyło się wam kupować ledy? Macie sprawdzone sklepy z takimi rzeczami? Nie chciałbym przepłacić, szukam okazyjnych cen;)

sthEn

Posty: 12

 
Duży wybór oświetleniowych rzeczy mają na portalu www.premiumlux.pl. Taśmy, żarówki, oprawy, zasilacze...no jest tego trochę. To bezpośredni importer ledów, dostawy starają się robić w ciągu 24 godzin, tak szybko jak tylko to możliwe.

mokwas

Posty: 13

 
Nie znam takich sklepów. Jak już mi się zdarza kupować jakieś żarówki to w marketach zazwyczaj. Fakt, że w takich sklepach to wybór nie jest jakiś super, ale nie narzekam. Pozdr.

Spirek

Posty: 21

 
Nie mam głowy do takich rzeczy. Żarówki kupuję raz na ruski rok, więc w ogóle nie ogarniam co teraz się opłaca kupić, gdzie i w ogóle o co chodzi z tym całym LED ;))

agapod17

Posty: 20

 
Ostatnio byłem w hurtowni na Bartyckiej i mogę ich rekomendować. Duży wybór produktów, wszystko od sprawdzonych marek. Na stronie www.premiumlux.pl jest ich oferta opisana w całości. Dostawy robią terminowo, od zaraz, bez czekania.

Chinczyk

Posty: 11

 
Witaj. Szczerze powiem, że nie wiem co tutaj doradzić. Ostatnia hurtownia z której kupowałem LED została zamknięta i teraz sam szukam nowego, stałego dostawcy, także jedziem na tym samym wózku :-)

tomalix

Posty: 14

 
Nawet nie zwracam uwagi na to jakie żarówki kupuję do domu. Biorę ten najtańsze i żeby gwint pasował i w sumie tyle;P No jeszcze patrzę na moc, bo przy 40-tkach to ciemnica straszna.

szymon2626

Posty: 19

 
Znajomy mi przywiózł ostatnio żarówki energooszczędne z Niemiec i ponoć są lepsze niż te co można w Polsce dostać. Pewnie jak wszystko. Czekolada z Niemiec też inaczej smakuje niż ta Polska, mimo że firma ta sama ;>>

tigra32

Posty: 12