okna świdnica, jaka firma ?

okna świdnica, jaka firma ?

Mam zamiar budować dom energooszczędny. Teraz moje pytanie, jakie wybrać okna? Ile powinny mieć komór żeby tam pasowały?

dertus45

Posty: 2

 
Znaczny wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co znaczące dają mi zawsze niezmiernie idealne ceny. Według mnie są najlepsi, dlatego należałoby do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

znamsienatym

Posty: 5

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zadowolony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

labuh

Posty: 4

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie winny być kosztowne. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, którą dają na nie gwarancje. Wówczas w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

Jasio234

Posty: 5

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i wiele na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

Puch23

Posty: 14

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niesłychanie zadowolony. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niesłychanie inne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Nikuś23

Posty: 6

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

alibuś34

Posty: 18