zarządzanie firmami, polecicie ?

zarządzanie firmami, polecicie ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

alibuś34

Posty: 5

 
Najlepiej poszukać jest firmy, jaka zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

nighthaze

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Yuri20

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

MisiekKce

Posty: 3

 
Na przeróżnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, niemniej jednak również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów przeróżnych w internecie.

michał

Posty: 9

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Metoda kaizen jest podobno doskonała. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również poszukuję informacji na ten temat, ponieważ niesłychanie mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Lupusx

Posty: 6

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz mnóstwo obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

TomekK

Posty: 13

 
O systemach erp odszukasz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte mnóstwo informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

micko

Posty: 11

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

sawas

Posty: 4