byliny świerk, oferta ?

byliny świerk, oferta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, ale nie wiem czy to wymaga jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

dof77

Posty: 2

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niezwykle przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

Strzała

Posty: 4

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

Fanatyk

Posty: 4

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Anna_KRK

Posty: 24

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

mack

Posty: 6

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, jaka rzeczywiście wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość lecz i niskie ceny. Na tym sporo osobom zależy.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

Grabow12

Posty: 5

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła faktycznie piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

mati

Posty: 19

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie na nieszczęście nie stać.

Iunae_Milt

Posty: 4

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

DevilScream

Posty: 4