fotograf ślubny szczecin, gdzie dobry ?

fotograf ślubny szczecin, gdzie dobry ?

Ile teraz kosztuje fotograf na ślub? Można wybrać tylko zdjęcia w kościele czy trzeba od razu zamawiać cały pakiet? Korzystaliście w ostatnim czasie z takich usług?

mack

Posty: 1

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeżeli fotograf jest tani to ma drobne doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

miko_poz

Posty: 3

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

Dezmok56

Posty: 4

 
Nigdy nie lubiłem robić fotografii, niemniej jednak zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

irecki67

Posty: 7

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, wobec tego pożądane byłoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

Sylwekk

Posty: 14

 
Fotografie to super pamiątka, wobec tego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma w wielu przypadkach czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, wobec tego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bowiem to nasza pamiątka na lata.

Kitas

Posty: 4