idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

roudee

Posty: 2

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Dlatego na dużo stronach możesz znaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać dobre tętno.

Gosienka54

Posty: 11

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

dzaman

Posty: 4

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

matek562

Posty: 8

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

zuziaai

Posty: 3

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

francesska

Posty: 5