kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

Poszukuje na już bazy z numerami telefonów. Mam kilku natrętów z Polski, ale zdarzają się telefony z UK. Najpierw chce ich sprawdzić, a następnie ich wrzucę na czarną listę. Jaki serwis możecie mi polecić?

fertuś

Posty: 3

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

warter88

Posty: 10

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

Szczery666

Posty: 20

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące zł. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Black_Riot

Posty: 7

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, natomiast w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

Grabow12

Posty: 3

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, bowiem, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Nikuś23

Posty: 5

 
Niestety, niemniej jednak oszustów jest niesłychanie mnóstwo. Mój znajomy odebrał, niemniej jednak nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy zł. W sądzie nie da się wygrać, albowiem to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

TomekK

Posty: 3

 
Bez kłopotów można znaleźć mnóstwo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

TomekK

Posty: 3

 
Jeżeli chcecie zbadać numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niezmiernie dobrze, wobec tego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę dużo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Marioleczka

Posty: 6

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

beata77

Posty: 10